Právě hraje:
Bude hrát:
 
 
POSLUCHAČI ROCK RÁDIA ŠUMAVA SOBĚ
Ani tenhle týden na sebe nezapomínáte a posíláte nám svoje tipy.

ve čtvrtek 25.5. v Plzni v Anděl music bar proběhne koncert kapel The Aprill a AM.

26. 5. 2017 pátek  CODA a BLACKMOON – Sadov u Karlových Varů (Kulturní dům) - začátek koncertu je ve 20,00 hodin.

27. 5. 2017 sobota  CODA – Plzeň (Music Club Kalikovák) – začátek koncertu je ve 21,00 hodin.

V sobotu 27.5. zahraje AGNES rock v obci Štědrá okr. KV.

27.5.2017 pokřtí v Domažlickém klubu Moskyto kapela Cheers nový album. Deska nese název Daily Bread. Tuhle zastávku s nima odehrajou kluci z Prahy :
The Rocket Dogz

V sobotu 27.5.2017 na letním parketě v Makově (Kt), od 21 hodin zahrají skupiny "Špejbl's Helprs - AC/DC revival band"  a "LORD rock".

V sobotu 27.5.2017 od 12.00 hod. se v Křenovech koná hasičská soutěž o pohár "Hořiny" spojená s pivními slavnostmi a od 18.00 zahraje skupina Revival OLYMPIC Domažlice. Přijďte se pobavit, těšíme se na Vás !!

Sobota 27.5.2017 - TELEFON – Borovany (TC) - Pouťové slavnosti od 20:00

27.5.2017 otevření parketu na hřišti v Chlumčanech od 20:00 hraje kapela DOA.


 PODÍVEJ SE TAKÉ NA...

Zmokněte s GUNS N ROSES
Nechtějte být v neděli sami. Milujte se a množte se. Společně s...
Prožijte 730 dnů s ŽÁNTÍ
Stýská se vám po lesku drahokamů, sametu, kočárů a křišťálových...

 PODCAST

Znamka Punku

Nestíháte v pondělí v devět Robíkovu punkovou zabijačku? Sáhněte si pro konzervu do týhle punkový špajzky. Je libo předkrm, hlavní chod, zákusek anebo dneska stačí jen polívčička? Tak si vyberte a pořádně se nadlábněte. Brou chuť.
Legendy Rocku

Místo v první řadě vám ve středu večer zase zased soused Ahmed? Vykašlete se na něj a udělejte si živák třeba v sedm ráno na balkóně. Unikátní kousky klasickýho rocku pro vás drží Kamil Dráb zuby nehty a najdete je jedině tady. Jo a Ahmedovi to říkat nemusíte, on už to stejně ví…
Rockovej vibrátor

Cítíte se osaměle? Nezoufejte. Každou neděli od devíti večer vás svou přítomností oblaží náš skvělý, jedinečný a neopakovatelný švihák Arnošt. V jeho rukách poznáte nepoznané a jeho baladické charisma vá dostane na celý život.
Devátá s Princem

Nepozvali vás na svatbu prince Williama? Nic si z toho nedělejte. S naším Princem Milanem můžete být každý čtvrtek od devíti večer a tady v podcastu kdykoli. Perly z klenotů jeho rockový aristokracie vám budou závidět i v Buckinghamském paláci.