Právě hraje:
Bude hrát:

Počet hlasů: 434
 
 
POSLUCHAČI ROCK RÁDIA ŠUMAVA SOBĚ
Ani tenhle týden na sebe nezapomínáte a posíláte nám svoje tipy.

29. 7.  11. MOTOSRAZ - MOTOŽABÁK DOLNÍ RADECHOVÁ ZA HALOU KULTURY A SPORTU - CELÉ ODPOLEDNE PROGRAM, ZÁBAVA OD 18.30. HRAJÍ KAPELY  ASACRA  A  BEZOBAV

SDH Svéradice pořádá dne 29.7.2017 od 14.30 hodin HASIČSKÝ DEN na nohejbalovém hřišti ve Svéradicích u Horažďovic. Pořádáme zde II. ročník tohoto loni velice úspěšného dne.
Budeme zde soutěžit o krásné ceny, hasit žízeň  i si můžeme zazpívat.
Hlavní soutěž bude v pití piva ve večerních hodinách, kdo dříve vypije 1 litr piva. Hlavní cena malé prasátko a další hodnotné ceny.
Zde pobavíme i Vaše děti, které budou také odměněny. Za každého počasí bude pro dospěláky i pro děti připravena vodní skluzavka a za hezkého počasí pro děti bazének.
Během soutěží i po soutěžích, když Vám vyhládne bude připraveno ve zdejším občerstvení grilované masíčko, klobásy, pivečko a také nějaké to štamprdlátko.

Pátek 28.7.20.00hod Milan Schelineger Praha.22.00 hod DOA rock--Sobota 22.00 hod KERN rocková legenda z Brna..Neděle 30.7.18.00 hod Extraband revival + Radek Zika.20.00hod ARGEMA. STANKOV parkoviště  restaurací Na Mlýnské-- Vstup na všechny akce zdarma.


 PODÍVEJ SE TAKÉ NA...

Nasaďte si MASCARU
Stýská se vám po lesku drahokamů, sametu, kočárů a křišťálových...
Oslavujte se SANTANOU
Ve středu neváhejte a využijte místo v první řadě, který vám jako...

 PODCAST

Znamka Punku

Nestíháte v pondělí v devět Robíkovu punkovou zabijačku? Sáhněte si pro konzervu do týhle punkový špajzky. Je libo předkrm, hlavní chod, zákusek anebo dneska stačí jen polívčička? Tak si vyberte a pořádně se nadlábněte. Brou chuť.
Legendy Rocku

Místo v první řadě vám ve středu večer zase zased soused Ahmed? Vykašlete se na něj a udělejte si živák třeba v sedm ráno na balkóně. Unikátní kousky klasickýho rocku pro vás drží Kamil Dráb zuby nehty a najdete je jedině tady. Jo a Ahmedovi to říkat nemusíte, on už to stejně ví…
Rockovej vibrátor

Cítíte se osaměle? Nezoufejte. Každou neděli od devíti večer vás svou přítomností oblaží náš skvělý, jedinečný a neopakovatelný švihák Arnošt. V jeho rukách poznáte nepoznané a jeho baladické charisma vá dostane na celý život.
Devátá s Princem

Nepozvali vás na svatbu prince Williama? Nic si z toho nedělejte. S naším Princem Milanem můžete být každý čtvrtek od devíti večer a tady v podcastu kdykoli. Perly z klenotů jeho rockový aristokracie vám budou závidět i v Buckinghamském paláci.