Právě hraje:
Bude hrát:

Počet hlasů: 37
 
 
POSLUCHAČI ROCK RÁDIA ŠUMAVA SOBĚ
Ani tenhle týden na sebe nezapomínáte a posíláte nám svoje tipy.

Nové CD Krásnej dar přiveze Ivan Hlas v doprovodu Jaroslava Olina Nejezchleby a Norbi Kováče do plzeňského klubu Zach´s Pub už tuto středu 22.3.Start ve 20:30

Ve středu 22.3. zahrají v Plzni v rámci Slečna promile tour v Divadle pod Lampou kapely Zastodeset a Fiasko. Jako host vystoupí kapela Baillord.

pátek 24.3.2017 1/2 REBEL Monty Club od 20:00

Pátek 24.3. 2017 od 20:00 hod. ŠEŘÍKOVKA Plzeň
vystoupí: PAHEYL + NANCY FOXX (Brno) + RACK BITES (Domažlice)

Skupina Electric vystoupí v pátek 24.3. v music klubu Kalikovák. Jako host vystoupí hard-rocková kapela Lord z Klatov. Začátek produkce ve 21,00.

24.03.2017  21:00 hodin   -   Muzik klub Runaway B52 - Spirala  ​Theatre Show​  ​Plzeň - suterén Remus - Žlutická, Plzeň

Ahojky, prosím o zveřejnění, že dne 24. 3. 2017- pátek- hraje kapela KOHN ve  Šťáhlavech v "Zámecké restauraci", začátek 20 hodin do 01:00 hodin.

Kalikovák Plzeň:
24.3.od 21 hod.   Electric+Telefon Rock+Lord
25.3. od 21 hod. Green Monster a The Beautifuls-Rockabilly párty

V  pátek 24 . 3. zahraje AGNES rock v  osvěžovně U Koblížka v Černicích okr. PM, v sobotu 25. 3. zahraje AGNES rock společně s DOA v obci Řenče okr. PJ.

 


 PODÍVEJ SE TAKÉ NA...

Milujte něžně s ELVISEM
Nechtějte být v neděli sami. Milujte se a množte se. Společně s...
DUX povede ve čtvrtek
Stýská se vám po lesku drahokamů, sametu, kočárů a křišťálových...

 PODCAST

Znamka Punku

Nestíháte v pondělí v devět Robíkovu punkovou zabijačku? Sáhněte si pro konzervu do týhle punkový špajzky. Je libo předkrm, hlavní chod, zákusek anebo dneska stačí jen polívčička? Tak si vyberte a pořádně se nadlábněte. Brou chuť.
Legendy Rocku

Místo v první řadě vám ve středu večer zase zased soused Ahmed? Vykašlete se na něj a udělejte si živák třeba v sedm ráno na balkóně. Unikátní kousky klasickýho rocku pro vás drží Kamil Dráb zuby nehty a najdete je jedině tady. Jo a Ahmedovi to říkat nemusíte, on už to stejně ví…
Rockovej vibrátor

Cítíte se osaměle? Nezoufejte. Každou neděli od devíti večer vás svou přítomností oblaží náš skvělý, jedinečný a neopakovatelný švihák Arnošt. V jeho rukách poznáte nepoznané a jeho baladické charisma vá dostane na celý život.
Devátá s Princem

Nepozvali vás na svatbu prince Williama? Nic si z toho nedělejte. S naším Princem Milanem můžete být každý čtvrtek od devíti večer a tady v podcastu kdykoli. Perly z klenotů jeho rockový aristokracie vám budou závidět i v Buckinghamském paláci.