Právě hraje:
Bude hrát:

Počet hlasů: 434
 
 
NÁDECH INDUSTRIÁLU V ROCKOVÝM REFERENDU
Vyberte si rockový album podle svýho vkusu. Záleží jen na vašem hlasu, jestli v sobotu večer na RockRadiu zazní THEATRE OF TRAGEDY, LINDEMANN nebo GUANO APES.
Stačí kliknout a těšit se na sobotu. Hlasování najdete vedle článku. A když dáte o hlasování vědět i kámošům a kolegům, pak bude mít váš výběr větší šanci na úspěch!
Rockový referendum - Na vašem hlasu záleží!

O vaši přízeň bojujou následující slušný desky:

THEATRE OF TRAGEDY 2002 – Assembly

 

THEATRE OF TRAGEDY se zamilovali do čirého elektronického ruchu a na předchozím albu Musique plnohodnotně předvedli, že to vůbec nemusí být na škodu. Velmi očekávaný počin Assembly tuto pozici nejen potvrdil, ale dokonce přichází se znatelným zlepšením. Kostru všech písní tvoří velmi pestrá a členitá vrstva beatů, samplovaných šumů a svistů. Hudební náplň Assembly je stylově poměrně dost rozmanitá. Theatre of Tragedy disponují citem pro melodie a chytlavé refrény, navíc přehršel výtečně zakomponovaných samplů otevírá Norům brány k širší skupině posluchačů. Assembly je povedeným exemplářem moderního rocku.

LINDEMANN 2015 - Skills In Pills

 

Psal se rok 2013, když začal dostávat konkrétnější obrysy projekt Lindemann a uznávaný švédský multiinstrumentalista a producent Peter Tägtgren se již definitivně diagnostikoval jako nenapravitelný workoholik.  Zatímco Peter Tägtgren píše a skládá jako o život, kapela Rammstein naopak nikam nespěchá a v poslední době stále více odkládá jak různé přidané materiály,  tak i další desku, která by dle posledních informací měla spatřit světlo světa někdy v roce 2017. Hudebně se projekt Lindemann povedl a i když se fanoušci Petera Tägtgrena dočkají pouze přidané hodnoty v podobně hřmotného německého vokálu a fanoušci Tilla Lindemanna hravějších a záživnějších orchestrací a elektroniky než u jeho domovské kapely, tyto dvě osobnosti si bez diskuze sedly.

GUANO APES 2011 - Bel Air

 

Guano Apes v roce 2011 otvřeli novou kapitolu. Sandra opustila řev a tehdejší prvky grunge vymizely. I tak jsou opice skvěle rockovou záležitostí. Sem tam zaslechneme britskou kytarovku, jinde zase cítíme znatelnou inspiraci ve zpěvaččině sólovce. I když čtveřice ztratila kus ze své "drsnosti", o tah na bránu nepřišla. Je těžké vrátit se na scénu s pověstným drajvem. "Bel Air" se ale ani nesnaží starším deskám vyrovnat. Jde si ryze vlastní cestou.

(miš/kad)

RockRadio - rock je slušná muzika!

‬#‎RockJeSlusnaMuzika‬
 


 PODÍVEJ SE TAKÉ NA...

Nasaďte si MASCARU
Stýská se vám po lesku drahokamů, sametu, kočárů a křišťálových...
Oslavujte se SANTANOU
Ve středu neváhejte a využijte místo v první řadě, který vám jako...