Právě hraje:
Bude hrát:

Počet hlasů: 435
 
 
ROCKOVÝ REFERENDUM Z ČESKÝCH LUHŮ A HÁJŮ
Vyberte si rockový album podle svýho vkusu. Záleží jen na vašem hlasu, jestli v sobotu večer na RockRadiu zazní WALDAGANG, HARLEJ nebo ŠKWOR.
Stačí kliknout a těšit se na sobotu. Hlasování najdete vedle článku. A když dáte o hlasování vědět i kámošům a kolegům, pak bude mít váš výběr větší šanci na úspěch!
Rockový referendum - Na vašem hlasu záleží!

O vaši přízeň bojujou následující slušný desky:

WALDA & GANG 2012 - Svařák hop hej

Přesto, že se zdálo, že v tomto ranku není dál kde brát, nakonec pod tlakem fanoušků Walda Gang našli materiál k natočení. I když se v podstatě jedná o takové mini best of Vládi Šafránka. Zazní písně od Harleje (jedna dá dokonce název celý desce), sem tam ještě nějaká ta stará klasika, ale sahá se už i do ciziny. Zkrátka původní myšlenka spojená s Waldou Matuškou je na dvojce pryč, ale asi to nevadí, hlavně že pobaví.

HARLEJ 2017 - Hodný holky zlý kluky chtěj

Harlej už dávno patří ke stálicím tuzemské scény a i když jednu dobu to vypadalo, že by mohl být nástupcem Kabátu, nakonec se tak nestalo, ovšem Harlej si své místo na slunci nakonec vybojoval a proto v posledních letech sklízí na pódiích plody své práce. Harlej tímto albem potěšil. Novinkou totiž dokázal, že se skutečně může řadit k české rockové špičce. Skalní fanoušci budou rozhodně spokojeni  a „Hodný holky zlý kluky chtěj“ dokáže přesvědčit i ty, pro které je poslední dobré album „University“. Harlej dnes totiž znovu kráčí se vztyčenou hlavou.

ŠKWOR 2011 - Drsnej kraj

Škwor je již nějaký ten pátek „sázka na jistotu.“ Jejich alba jsou populární, jejich koncerty hojně navštěvované, jméno na festivalových plakátech větší a větší,... No prostě jejich sláva stoupá a stoupá a už to není jen nějaká laciná kopie Black Label Society. Proto byla další řadovka této kapely s napětím očekávána. Kapela totiž ukázala zvuk nové desky už na Sečteno podtrženo, kde se objevila píseň Tak to jsme my, která byla fanoušky velmi vřele přijata a pojmenovalo se podle ní i turné. Drsnej kraj má hodně vyladěný desing bookletu, kde jsou texty, fotografie, nějaké to info, poděkování. No prostě klasika.


(miš/kad)

RockRadio - rock je slušná muzika!

‬#‎RockJeSlusnaMuzika‬
 


 PODÍVEJ SE TAKÉ NA...

Nasaďte si MASCARU
Stýská se vám po lesku drahokamů, sametu, kočárů a křišťálových...
Oslavujte se SANTANOU
Ve středu neváhejte a využijte místo v první řadě, který vám jako...